תוכנית שותפים

אנחנו בהייטק אסטרטגיות מאמינים ב-שיתוף פעולה עסקי עם חברות ויועצים המתמחים בתחומים המשלימים את סל השרותים שלנו. עבור לקוחות המעוניינים לקבל סל פתרונות כולל (מ-א' עד ת') מאת גורם אחד ואחריות אחת, אנו מבטיחים לספק את הפתרונות הטובים ביותר. במידת הצורך נעזר ב- שותפים עסקיים וספקים אשר בחרנו בקפידה והנם המומחים והמובילים בתחומם.

אנו גאים ברשת ה- שותפים העסקיים האיכותיים שלנו, איתם אנו עובדים לאורך זמן תוך יצירת יתרון יחסי עבור כל הצדדים. על ידי כך, לקוחותינו נהנים ממגוון רחב של שרותים ובאיכות הטובה ביותר.

הייטק אסטרטגיות, נעים להכיר

הייטק אסטרטגיות היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי כתיבת תוכניות עסקיות וייעוץ אסטרטגי לחברות הייטק, מיזמים טכנולוגיים, סטארטאפים אשר מבקשים להתחיל ברגל ימין או לגייס הון לצרכיי המיזם שלהם וחברות אשר עוסקות בביו-טכנולוגיה או טכנולוגיה רפואית, מדעי החיים ועוד.

בין לקוחותינו אינספור חברות מוכרות, ישראליות ובינלאומיות המגיעות מתחומים טכנולוגיים, מדעיים ורפואיים שונים. בנוסף, הקשרים העסקיים של הייטק אסטרטגיות חובקי עולם וכוללים חברות השקעה, קרנות סיכון-הון וחממות של משקיעים ממגוון מדינות ותחומי עיסוק.

רוצים לדעת עוד?

על מנת להצטרף לתוכנית ה- שותפים העסקיים של הייטק אסטרטגיות, כדי שנוכל לגרום ל- שיתוף פעולה עסקי ביננו נא למלא את הטופס מתחת ולשלוח לנו פרופיל חברה על מנת שנוכל לבחון את הפוטנציאל לשיתוף פעולה.


צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט