קורסים והכשרה


יזם – האם יש לך רעיון נהדר אך אינך בטוח מה לעשות וכיצד לקדם אותו?
האם את/ה מעוניינים להקים חברת סטאטרט-אפ ומעוניניים ללמוד כיצד לעשות זאת?
האם הינך איש פיתוח, תמיכה או אחר ומעוניין לעבור לתפקיד בשיווק, מכירות או ניהול מוצר ורוצה לקבל הכשרה מעשית ומוכוונת לשוק ההייטק בניהול מוצר ו/או בשיווק ו/או במכירות?
האם את/ה מעוניינים בסמינר ממוקד בנושא הכנת תוכנית עסקית וכיצד לגייס כסף ממשקיעים?

אם כן, הגעת למקום הנכון. אנו בחברת הייטק אסטרטגיות מציעים מגוון של קורסים והכשרות הממוקדים בתחום ההייטק. יזמות , שיווק, מכירות, וניהול מוצר בהייטק שונים בתכלית מאותם פעילויות במגזרים שאינם הייטק. בנוסף לאתגרים העסקיים הרגילים, בהייטק נוספים להם – אי הוודאות הכרוכה בפיתוח טכנולוגיות חדשות, קצב האימוץ והשינויים הדחופים שקשורים לטכנולוגיות אלו, והמורכבויות של שיווק ומכירה מאירגון לארגון (Business-2-Business, בניגוד למכירה לצרכנים סופיים).

הקורסים שלנו תוכננו במיוחד עבור יזמים, מקימי חברות סטארט-אפ, מנכ"לים ומנהלים בחברות סטארטאפ, מנהלי שיווק, מוצרים, פיתוח עסקי ומכירות, ומי שמעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחומים אלו. קורסים אלו יספקו לכם את הידע הדרוש והכלים המעשיים לצורך הקמה וניהול של חברת סטארטאפ או למלא בהצלחה תפקידי שיווק, מכירות, ניהול מוצר ופיתוח עסקי בחברות הייטק קטנות וגדולות.

להייטק אסטרטגיות נסיון רב בקורסים והכשרות ליזמים וחברות הייטק בתחומים שונים. הקורסים שלנו ניתנים על ידי מרצים מנוסים, וותיקי הייטק בעלי נסיון מעשי ומומחים בתחומם. הקורסים שלנו יחודיים בכך שהם מתוכננים להעביר למשתתפים ידע וכלים מעשיים ושימושיים (לא תיאורטיים) על בסיס נסיון מהשטח של המרצים. אנו משלבים ככל האפשר בקורסים: ניתוחי ארועים, דוגמאות מהשטח, כלים מעשיים, תרגולים, דיונים וסימולציות.

תאור הקורסים:

הקמת סטארט-אפ:

  • הקורס מיועד לכל מי שחולם, מתכנן או כבר נמצא בתהליך של הקמת סטארטאפ, או רוצה לקדם את הסטארטאפ הנוכחי שלו. הקורס מספק למשתתפים את כל הידע וההכשרה הנדרשת להקמת סטארטאפ בכוחות עצמם, ומועבר על ידי מרצים מנוסים שהקימו בעצמם סטארטאפים. הקורס כולל את המכלולים הבאים: היביטים משפטיים וכלכליים בהקמת סטארטאפ, קניין רוחני ופטנטים, שיווק ומכירות, גיוס מימון ומשקיעים, הכנת תוכנית עסקית ואסטרטגייה עסקית, ניהול שוטף, גיוס צוות, יכולת הצגה ושכנוע, ועוד.

הקמת סטארט-אפ:

  • הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לעבור לתפקיד שיווק, מכירות, תמיכה, ניהול מוצר או פיתוח עסקי בחברת הייטק או למי שזה תפקידו הראשון בתחום ומעוניין לקבל הכשרה מקצועית לשיפור תפקודו והצלחתו בתפקיד.
    הקורס מכסה את המושגים, מודלים, שיטות וכלים בשיווק, מכירות ופיתוח עסקי גלובלי בעולם ההיטק, ומועבר על ידי מנהלים בכירים שניהלו מחלקות אלו בחברות הייטק מצליחות. בין השאר כולל הקורס הרצאות ותרגולים בנושאים: אסטרטגיה שיווקית, תוכנית שיווק ומכירות, עיצוב ומיתוג מוצר, תמחור, הקמה וניהול של מערך שיווק והפצה, ניהול מוצרים, שיתופי פעולה אסטרטגיים, ועוד.

שיווק באינטרנט:

  • קורס זה מיועד למנהלים, אנשי שיווק ומכירות בחברות הייטק ובאתרי אינטרנט וכל מי שיש לו נגיעה לשיווק וקידום באינטרנט. הקורס מלמד את שיטות השיווק, קידום המכירות והפרסום המתקדמות הקיימות היום באינטרנט, ומספק תרגול מעשי תוך שימוש בכלים נפוצים של מנועי החיפוש ורשתות הפרסום. בנוסף נלמדים כלים לניתוח ביצועים, טכניקות של שיווק ויראלי ושיווק ברשתות חברתיות ובלוגים, ושיטות להשגת תנועה ויחסי המרה גבוהים בעלות-תועלת אופטימלית.

סמינר בהכנת תוכנית עסקית וגיוס כספים:

  • הסמינר מיועד ליזמים ומקימי סטארטאפ. בסמינר נלמד כיצד להכין תוכנית עסקית מהוקצעת, כולל ניתוח שוק ותחרות, תזרים רווח והפסד, ושאר המרכיבים. נסקור בפני המשתתפים את מקורות המימון האפשריים, יתרונותיהם וחסרונותיהם, ומה הן הדרישות מכל אחד מהמקורות. בנוסף נלמד להכין מצגת משכנעת למשקיעים, וכיצד להציג את המיזם בפני משקיעים פוטנציאלים. בסוף הסמינר נארגן מפגש של היזמים עם משקיעים פוטנציאלים ותינתן להם הזדמנות להציג את המיזם שלהם למשקיעים.

ניהול מוצר בחברת הייטק:

תפקיד ניהול המוצרים בחברת הייטק הינו אחד הקריטיים והאסטרטגיים ביותר בכל חברת הייטק, ובעל השפעה מכרעת על הצלחת החברה, אך באופן מפתיע, זהו תחום שכמעט ואינו מטופל באופן ספציפי בתואר אוניברסיטאי או הכשרה פורמלית. אנו מציעים קורס יחודי המספק הכשרה רחבה וכלים מעשיים לצורך ביצוע תפקיד של ניהול מוצר. הקורס מועבר על ידי מנהלי מוצר ומנהלי שיווק בכירים מעולם ההיטק. הקורס כולל 2 מודולים עיקריים:

  • ניהול מוצר – ניהול ותכנון מפת הדרכים של קו מוצרים בחברת הייטק, זיהוי הזדמנויות למוצרים חדשים, איסוף דרישות מלקוחות, הכנת מסמכי דרישות שיווק למוצר (MRD), ניהול פיתוח המוצר, תוכניות בטא והשקה של המוצר, ניהול גרסאות ולקוחות.
  • ניהול השיווק של המוצר – מיצוב נכון של מוצר, שיטות תמחור, הכנת כלי שיווק ומכירה, השקת מוצר, קידום ופרסום, הכשרת מוכרים ומפיצים, ועוד.

בעבור מידע נוסף לגבי הקורסים שלנו, תוכניות לימודים, תעריפים, ומועדי הרשמה, הנכם מוזמנים ליצור קשר.


צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט