פתרונות ליזמים

  • מהם סיכויי ההצלחה שלכם? האם כדאי בכלל להקים את המיזם?
  • האם יש לכם אפליקציה מנצחת (“killer app”) או כמו אצל מיזמים רבים, יש לכם טכנולוגיה שמחפשת צורך?
  • האם אתם יודעים להגדיר את שוק היעד למוצר? מי הלקוחות שירכשו אותו ומדוע יעדיפו את המוצר שלכם?
  • האם הטכנולוגיה והמוצר שלכם מהווים פריצת דרך או רק שיפור קטן?
  • מה עדיף להציע לשוק – מוצר או שרות? מהו המודל העסקי הנכון והרווחי?
  • האם צוות המייסדים מסוגל להוביל את החברה ולעמוד במשימות הנדרשות או שחסרים לכם כישורים ונסיון בתחומים מסויימים? האם יש לכם היכרות מעמיקה עם התעשייה ועם הלקוחות? האם יש לכם בצוות את הידע הטכנולוגי ויכולות הפיתוח?
  • האם יש לכם תוכנית עסקית מקצועית ומבוססת? האם ההערכות שלכם ריאליות? האם אתם יודעים כמה כסף ידרש לכם ולכמה לקוחות עליכם למכור כדי להגיע לאיזון?
  • איזה סוג מימון מתאים למיזם שלכם – חממה, משקיע פרטי, קרן הון סיכון,  או מימון עצמי? האם זה הזמן לגייס השקעה? אם כן באיזה שווי וכמה אחוזים לתת למשקיעים?

לפני שאתם עוזבים את מקום העבודה שלכם, או משקיעים שנים מחייכם במיזם, לעיתים על חשבון הקריירה או המשפחה, כדאי שתרגישו בנוח לענות על השאלות שהוצגו כאן.

בהייטק אסטרטגיות אנו עובדים עם יזמים רבים בליווי, יעוץ, ועזרה מהשלבים הראשונים ועד לגיוס השקעה והשקת המוצר ואף מעבר. כיזמים בעצמנו, אנו מתחברים להתלהבות, הניצוץ בעיניים והרצון להגשים חלום. אנו גם מודעים לעובדה שלעיתים יזמים מתאהבים ברעיון שלהם אך מתקשים להפוך אותו למיזם מצליח.
בדרך לחלום, יזמים נתקלים באתגרים רבים: שכנוע שותפים ומשקיעים, גויס מימון וקידום המיזם גם כאשר נתקלים בתגובות שליליות וחוסר פרגון. המשאבים מוגבלים והסטטיסטיקה פועלת נגדינו. כדאי מאוד להיעזר במומחים בעלי נסיון שיוכלו לייעץ לכם כיצד להמנע משגיאות, בזבוז זמן וכסף.

פנו אלינו היום למידע נוסף

הייטק אסטרטגיות מתמחה בעזרה ליזמים בתחילת דרכם. אנו מסייעים לכם לבדוק אם הרעיון שלכם מחזיק מיים, להכין תוכנית עסקית מקצועית, לגייס השקעה ומלווים אותכם לכל אורך הדרך. אתם תהנו מנסיונינו בהקמה והובלה של חברות סטארט-אפ וחברות הייטק כדי לעשות את הדברים נכון כבר בפעם הראשונה ולקצר את הדרך להצלחה. בנוסף, תוכלו לנצל את רשת הקשרים העניפה שלנו בהייטק, אינטרנט, קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים. אנו גם משקיעים בעצמנו במיזמים הטובים ביותר שהגיעו אלינו.
אתם מוזמנים לעיין במגוון השרותים שלנו ולפנות אלינו לתאום פגישה.

צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט