פתרונות לחברות סטארט-אפ

מקימים סטארט-אפ – האם אתם מוכנים?

  • בתור סטארט-אפ המוגבל במשאבים, רצוי לאתר נישה בשוק שאליה תוכלו לפנות עם הפתרון הייחודי והטוב ביותר. האם בדקתם ואיתרתם את השוק המתאים והאפליקציה הטובה ביותר עבור הטכנולוגיה שלכם?
  • האם אתם יודעים ויכולים להוכיח את הצורך במוצר שלכם ומדוע לקוחות יהיו מוכנים לשלם עבורו? האם אתם פותרים בעייה אמיתי? האם השוק שלכם גדול מספיק?
  • האם אתם מכירים את תהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות ואת תהליך האימוץ של טכנולוגיות חדשות?
  • כיצד אתם מתכוונים לעשות כסף מהמוצר/שרות? מה המודל העסקי שלכם? האם וידאתם את ישימותו מול לקוחות ומוביליי דיעה בשוק?
  • מה הם היתרונות התחרותיים שלכם והאם הם אכן משכנעים ומבוססים? האם ביצעתם בנצ'מארק מול פתרונות קיימים?
  • האם אתם מוכנים לפנייה לקרנות או משקיעים? האם המצגת שלכם ממוקדת ומשכנעת? האם הצוות שגיבשתם מספיק ומתאים לביצוע המשימות? האם יש לכם טכנולוגיה שהיא אכן יחודית וכיצד ניתן להגן עליה?
  • האם גיבשתם תוכנית עסקית ברורה ומקצועית המציגה למשקיעים את תוכנית הפיתוח, השיווק, המכירות, הכספים וכח האדם ל-4 השנים הבאות? האם את יודעים כמה כסף נדרש וכיצד תשתמשו בו? מהי נקודת האיזון התפעולית שלכם ומתי תחזירו את ההשקעה?

אלו הן רק חלק מהשאלות שעליכם לשאול את עצמכם ולהיות מוכנים להסביר למשקיעים פוטנציאלים. חברות סטארט-אפ רבות מתקשות לגבש לעצמן אסטרטגיה ותוכנית פעולה שיאפשרו להן להגיע לשוק הנכון, עם המוצר הנכון ובזמן הנכון. אחרות אינן מצליחות לגייס את המימון הנדרש או שמגיעות למצב שנגמר להן הכסף.

בתור חברת סטארט-אפ, אתם ניצבים בפני אתגרים וסיכויי הצלחה לא פשוטים. טעויות הנעשות בשלבים מוקדמים עקב ניסוי וטעייה או מחוסר נסיון, עלולים להביא אותכם לסגירת החברה יותר מהר משחשבתם.

עוזרים לחברות סטרט-אפ לעשות את הצעד הראשון

אנו בהייטק אסטרטגיות, מנוסים בהקמת סטארטאפים ומכירים את האילוצים והאתגרים. אנו מתמחים בליווי עסקי של חברות סטארט-אפ ונעזור לכם לגבש את האסטרטגיה הנכונה ואף לגייס את המימון הדרוש להוציאה לפועל.

אתם מוזמנים לעיין בפתרונות שאנו מציעים ולפנות אלינו לקבוע פגישה.


צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source

יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט