פתרונות לחברות הייטק

בימים אלו חברות הייטק רבות מתקשות לשמור על קצב הצמיחה והרווחים שקדמו למשבר הנוכחי. רבות מהן מבצעות קיצוצים נרחבים וכואבים על מנת לשרוד. אך גם, ואולי במיוחד בתקופות מעין אלה, חייבים להסתכל ולתכנן את מהלכי החברה לתקופה שאחרי המשבר, כדיי להבטיח התאוששות מהירה ומעבר לרווחיות תוך התאמה של החברה לתנאי השוק החדשים.

הייטק אסטרטגיות הינה בעלת נסיון רב בתכנון אסטרטגי ובסיוע לחברות הייטק לצאת ממשברים ולמצוא דרכים להגיע במהירות ובביטחה לצמיחה ברווחים ובמכירות. בעזרת כלים ומתודולוגייה מוכחת, אנו מנתחים את המצב האמיתי של החברה, סביבת התחרות, מגמות והזדמנויות בשוק, מאתרים מנועי צמיחה פוטנציאלים ובונים תוכנית אסטרטגית ואופרטיבית להגעה ליעדים. בין השאר נוכל לתת מענה לסוגיות הבאות:

  • יש לנו טכנולוגיה מדהימה אבל לא הצלחנו לזהות את האפליקציה המתאימה. מהו המוצר, השרות או המודל העסקי שיאפשר לחברה למקסם את נכסיה הטכנולוגיים?
  • מהם שווקי היעד המתאימים למוצר / טכנולוגיה של החברה? כיצד לזהות את הצרכים האמיתיים של הלקוחות כדי להתאים את המוצר לדרישות השוק עוד בשלבי הפיתוח?
  • האם ישנם צרכים של לקוחות שאינם מסופקים על ידי המתחרים בשוק? מהו המיצוב שיספק לחברה יתרון תחרותי מובהק?
  • באלו שווקים ומוצרים על החברה להתמקד כדי למקסם מכירות במשאבים מוגבלים?
  • היכן ניתן לצמצם הוצאות מבלי לפגוע בהמשכיות ובמטרות החברה?
  • כיצד נוכל לאזן בין מגבלות תפעוליות בטווח הקצר, מול תוכניות ויעדים אסטרטגים של החברה לטווח הבינוני?  מהן המגמות והשינויים הצפויים בשוק ואצל הלקוחות בשנים הקרובות? האם המגמות בשוק מצריכות את החברה לבצע שינויים דרסטיים במיקוד החברה, המודל העסקי שלה או תוכניות עתידיות?
  • מהן הדרכים לשמור על צמיחה בשוק הקופא על שמריו? כיצד נאתר את מנועי הצמיחה חדשים?

אם אתם מתחבטים בשאלות מעין אלו ואחרות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נציע לכם פתרונות ותוכנית פעולה שיעזרו לכם להגיע ליעדכם, כפי שעשינו כבר לעשרות חברות הייטק דומות.


צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט