מיקור חוץ

רוב רובן של חברות ההזנק (סטארט-אפ) חסרים את המשאבים הכספיים ומשאבי האנוש מכדי להחזיק מחלקת שיווק מוצרים וקידום מכירות מלאה משלהם. גם אלה שיש להם איש/אשת שיווק, בדרך כלל חסרים את הידע והניסיון הנדרש לתכנן ולבצע את מגוון פעילויות השיווק הנדרשות בשווקי היעד ובערוצי השיווק השונים (אינטרנט, יחסי ציבור, וכו').

חוסר הניסיון ומגבלת המשאבים גוררת ביצועים נמוכים בשיווק ומיתוג מוצרי החברה ואי יכולת לייצר מספיק הזדמנויות (לידים) למכירות. בתנאי השוק הנוכחיים, כאשר חברות רבות נדרשות להדק את החגורה, מיקור חוץ של פעילויות השיווק, הפך להיות גם טרנד וגם האופציה המועדפת על סטארט-אפים רבים.

פעילויות השיווק יכולות לכלול למשל בניית אתר אינטרנט, קידום מכירות, יחסי ציבור, תערוכות, שיווק באינטרנט, תכנון ו- ניהול מוצר, ועוד הרבה נוספים. על ידי מיקור חוץ של חלק מפעילויות השיווק וקידום המכירות, חברות יכולות לשפר את ביצועי השיווק והמכירות שלהן ובמקביל להביא לשיפור בשורה התחתונה.

במסגרת מיקור חוץ של פעילויות השיווק, אנו מציעים את השרותים הבאים:

 1. בניית אסטרטגיה, תוכנית שיווק וקידום מכירות
 2. ניהול וביצוע של תוכנית השיווק ב- מיקור חוץ
 3. תכנון וביצוע שיווק באינטרנט
 4. מיצוב ומיתוג של החברה
 5. ניהול מוצר
 6. ביצוע מחקרי שוק, סקרי לקוחות ומודיעין תחרותי

הדיאגרמה הבאה מתארת את תהליך הגדרת יעדים, בניית אסטרטגיה ותוכנית שיווק ומכירות ועד לביצוע בפועל:

תכנית שיווקית

בניית אסטרטגיה ותוכנית שיווק וקידום מכירות

שיווק אפקטיבי תלוי קודם כל בהגדרת אסטרטגיה שיווקית ומיצוב נכונים. בהייטק אסטרטגיות אנו מומחים ומנוסים בתכנון וביצוע של תוכניות שיווק בהייטק שיאפשרו לכם להגדיל משמעותית את הכנסות החברה תוך צמצום עלויות השיווק והמכירות. אנו מוצאים את הדרכים האפקטיביות ביותר להגיע ללקוחותיכם, לייצר לידים למכירות, ולשפר את אחוזי הסגירה של עסקאות בתחזית המכירות. אנו גם מתמחים באיתור הזדמנויות חדשות אם על ידי מכירה נוספת של מוצרים / שירותים נוספים ללקוחות קיימים או על ידי מציאת לקוחות ושווקים חדשים.

הייטק אסטרטגיות כוללת צוות בכיר בשיווק ופיתוח עסקי בעל ניסיון מעשי בין לאומי רב. אנחנו נכין עבורכם תוכנית אופרטיבית הכוללת את הפעילויות האפקטיביות ביותר לכל אחד משווקי היעד. התוכנית תכלול את מגוון הפעילויות המומלצות בערוצי השיווק והמכירה השונים לטווח של השנה הקרובה, כולל עלויות ותקציב מוגדר מראש, כדי להשיג את יעדי המכירות שלכם.

ניהול וביצוע תוכנית השיווק וקידום המכירות

הקמת ביתן והשתתפות בתערוכה בין לאומית גדולה בחו"ל, או לחלופין תכנון וביצוע של מסע פרסום מסיבי באינטרנט, יכולים להיות מעל ליכולת של חברות הייטק קטנות. אנו בהייטק אסטרטגיות יכולים להוות הזרוע השיווקית שלכם לביצוע של פרויקטים מיוחדים וגדולים ללא צורך בהגדלת הצוות השיווקי בחברה. אנו נבצע עבורכם (או ביחד אתכם) את התכנון של פעילויות השיווק, נגדיר את קהלי היעד ונחדד את המסרים השיווקיים, ניצור עבורכם חומר שיווקי מתאים, נטפל ביחסי הציבור, ננהל ונבצע את מסעי הפרסום, קידום מכירות וקביעת פגישות עם לקוחות פוטנציאלים ומעקב אחר ההזדמנויות.

אנו נאפשר לכם לנצל את תקציב השיווק בצורה אופטימלית. לא זו בלבד שנהווה מכפיל כח ונוסיף דחיפה גדולה למאמצי השיווק והמכירות שלכם, אלא שנעשה זאת תוך חיסכון בעלויות ותשלום מותנה בביצועים. נוכל גם לעבוד בשיתוף עם אנשי השיווק והמכירות הקיימים בחברה, ללא הוספת תקורה, תוך השלמת פערים והכשרה של האנשים הקיימים.

שיווק באינטרנט

הייטק אסטרטגיות מציעה לכם סל שרותים מלא לשיווק באינטרנט כולל: עיצוב ובנייה/שדרוג של אתר האינטרנט של החברה (כולל שילוב כלי מסחר אלקטרוני ושיווק), כתיבת תכנים חדשים ושיווקיים לשימוש באתר ובמסעי קידום מכירות, אופטימיזציה וקידום במנועי חיפוש, תכנון, ניהול וביצוע של מסעי פרסום ויצירת לידים באינטרנט תוך שמירה על עלות-תועלת, שיווק ויראלי, שיווק ברשתות חברתיות, יחסי ציבור באינטרנט, ועוד. בחלק מהשרותים הללו אנו מסתייעים בשותפים עסקיים שלנו שנבחרו בקפידה על ידינו כמצטיינים בתחומם.

מיצוב ומיתוג של החברה

מיצוב ומיתוג נכון של החברה ומוצריה, מאפשר לכם להקרין ללקוחות היעד שלכם את התדמית הרצויה ולהעביר את המסרים המתאימים שיאפשרו לחברתכם לבלוט ולהיתפס כחברה המובילה בשוק. המיתוג כולל בחירה של זהות תפיסתית וחזותית של החברה, כולל בין השאר, שם החברה והמוצר, הלוגו, ססמה שיווקית וכו'. המיצוב מגדיר את תפיסת המוצר או השרות של החברה בעיני הלקוחות וכולל עיצוב המוצר, תמחורו, אופן השיווק שלו והמסרים השיווקיים המלווים אותו.

בהייטק אסטרטגיות, תודות לניסיוננו, בנינו סט של כלים ומתודולוגיה לבניית מיתוג ומיצוב שיווקי לחברה. התהליך כולל ראיונות של לקוחות ומובילי דעה בשוק היעד, ראיונות וסיעור מוחין עם אנשי המפתח בחברה ומחוצה לה, ניתוח השוק ומיצוב של המתחרים, ולבסוף עיצוב ובחירה לש המיתוג והמיצוב האופטימלי מתוך מספר אלטרנטיבות, ובחינת ישימות בשטח. התוצרים שנובעים מהתהליך כוללים:

 • הגדרה ממוקדת של מיצוב החברה (elevator pitch)
 • הערך המוצע לקהל(י) / לקוח(ות) היעד
 • בידול ויתרון ייחודי מול המתחרים
 • הגדרה של זהות המותג
 • בריף להנהלה ועובדי החברה וספקיה

ניהול מוצר

ניהול מוצר הנה אחת הפונקציות האסטרטגיות והחשובות ביותר בארגון הייטק. יחד עם זאת, חברות רבות מתקשות לאייש את תפקידי מנהלי המוצר בחברה באנשים בעלי ניסיון טכני ושיווקי הולם. לרוב, קיים מחסור במנהלי מוצר מנוסים, והם גם כרוכים בעלות גבוה עבור החברה. לעיתים התפקידים מאוישים על ידי אנשי פיתוח שחוסר הרקע בשיווק והעדר ניסיון עסקי הנו בעוכרם ועלול לפגוע במוצרי החברה ועתידה. פתרון אפשרי הנו שימוש ביועצים חיצוניים בעלי ניסיון מוכח והיכרות עם תהליכי ניהול מוצר כפתרון זמני או כהשלמה למנהלי מוצר קיימים.

ניהול מוצר מנהלי מוצר חיצוניים יכולים להביא איתם ניסיון רב והיכרות עם התהליכים והכלים של ניהול מוצר ולחסוך כך זמן לימוד וטעייה של עובדים פנימיים חסרי ניסיון. בייחוד לחברה בשלב הסטארט-אפ, דרוש מנהל מוצר עם נסיון שיכול לאסוף ולהבין את צרכי הלקוחות, לנתח את מגמות השוק ופעילויות המתחרים, ולייצר מפת דרכים למוצרי החברה עבור מחלקת הפיתוח. מנהל המוצר ב- מיקור חוץ ישתלב כחלק אינהרנטי מהצוות הקיים ויעבוד עם המחלקות השונות בחברה. ולא פחות חשוב, בשלב הקריטי של היציאה לשוק, מנהל המוצר ידע לנהל נכון את אתרי הבטא של המוצר ואת פרויקט השקת המוצר לשוק. יתרונות נוספים של ביצוע ניהול מוצר ב- מיקור חוץ כוללים: יכולת להשלים את פערי הידע והינסיון של הצוות הקיים, הכשרת מנהלי המוצר הקיימים, והבאת מומחה חיצוני עם הסתכלות אובייקטיבית ורעננה.

בהייטק אסטרטגיות יש לנו מנהלי מוצר מעולים ומנוסים אשר עבדו במשך תקופות זמן משמעותיות בחברות הייטק מהמובילות בארץ וגם בחרות הזנק. אנו מציעים מגוון שרותי ניהול מוצר שניתן בקלות להעביר ל- מיקור חוץ :

 • הכנת מסמך דרישות מוצר (MRD)
 • איסוף וניתוח צרכים ודרישות למוצר מקהילת משתמשים ולקוחות
 • תכנון וליווי תוכנית בטא למוצר והשקת מוצר לשוק
 • מחקר וניתוח של השוק והמתחרים
 • הכנת קיט שיווקי למוצר כולל: מצגת מכירות, ברושור, white paper, מודל ROI, ועוד.
 • הכנת תמחור, מודל עסקי ומיצוב עבור המוצב
 • איתור ובחינה של רעיונות מוצר חדשים

ביצוע מחקרי שוק, סקרי לקוחות ומודיעין תחרותי

מחקר שוק, מודיעין תחרותי וסקרי לקוחות הינם אלמנטים קריטיים בכל תכנון אסטרטגי של חברה והבסיס לכל תוכנית עסקית או תוכנית שיווקית. בלעדיהם, חברת הייטק אינה יכולה להבין את השוק בו היא פועלת, לדעת על צרכים והעדפות של הלקוחות, תפיסת המוצר / החברה על ידי הלקוחות, לזהות הזדמנויות עסקיות, לבנות לעצמה יתרון תחרותי על פני המתחרים, ולצפות את השינויים שיקרו בעתיד, ועוד. חברות שאינן מבצעות באופן תדיר מחקר וסקרי שוק, עלולות להניח הנחות שגויות, לקבל החלטות אסטרטגיות מוטעות שיכולות לגרום להתרסקות החברה.

בהייטק אסטרטגיות, אנו מנוסים בביצוע מחקרים וניתוחים עבור לקוחותינו שהביאו להם תובנות יקרות ערך ועזרו להם לקבל החלטות קרדינליות לגבי אסטרטגיה ועתיד החברה.

הנה השרותים שאנו מציעים:

 • מחקר שוק – חישוב גודל השוק הרלוונטי, מגמות, מתחרים
 • סקרי לקוחות קיימים ופוטנציאלים
 • ראיונות עומק עם לקוחות
 • איסוף מודיעין תחרותי וניתוח מתחרים
 • קבוצת מיקוד
 • בדיקה קונספטואלית של מוצר חדש
 • בחינת אלטרנטיבות תמחור ומיצוב

לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישה, הנכם מוזמנים ליצור קשר.


צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט