הזדמנויות השקעה

הזדמנויות השקעהאנו בהחלט מודעים לכך ש- משקיעים ו- קרנות הון סיכון, חשופים למאות ואף אלפי פניות בנושאי הזדמנויות השקעה במהלך השנה. לכן, על מנת לקבל את תשומת הלב והעדיפות מה- משקיעים, עלינו להציע לכם חברות סטארטאפ ומיזמים שעברו סינון איכותי והם עונים על קריטורייני ההשקעה שלכם.

על אף שמגיעים אלינו מאות מיזמים מבטיחים וחברות סטארט-אפ אשר מחפשות משקיע, אנו בהחלט סלקטיביים באשר לאלו מהם אשר נפנה לרשת המשקיעים שלנו. אנו מבצעים סינון קפדני ומוודאים שהמיזם עומד בקריטריונים, יש לו תוכנית עסקית איכותית, אסטרטגיה ברורה ומצגת משכנעת והנו מוכן להיפגש עם משקיעים.

מרב החברות והמיזמים אשר טופלו על ידינו, עברו תהליך של גיבוש אסטרטגיה ומודל עסקי והכנת תוכנית עסקית מפורטת ותקפה על ידינו. לאלו מהן שהיה חוסר כלשהוא (כגון שוק גדול ומזוהה, מודל עסקי ברור, קניין רוחני IP, צוות מאוזן, יתרון תחרותי, וכו') נאלצו לעבור סבב שיפורים. בסוף התהליך אנו נשארים עם המיטב שבחברות ולרובן ככולן קיים שוק גדול ומוגדר, מודל עסקי מוצק, טכנולוגיה, קניין רוחני, צוות חזק ויתרון תחרותי משמעותי.

לאחר וידוא התאמה של חברת הסטארט-אפ להעדפות הקרן או המשקיעים, אנו נעביר חומר ראשוני, בדרך כלל תקציר מנהלים, הכולל את כל המידע הדרוש, ונתאם פגישה עם המשקיעים. אנו גם נוודא שהפגישה תנוהל בצורה אפקטיבית ושבמידת הצורך בהשלמות ופגישות המשך, נדאג ללוות את התהליך עד לקבלת החלטה.

עוזרים לכם להגיע אל המיזם הבא

אם אתם משקיעים, קרנות הון סיכון, בתי השקעות ואחרים, המעוניינים לשמוע על הזדמנויות השקעה ייחודיות ואטרקטיביות אתם מוזמנים ליצור קשר לתאום פגישה, ונשמח להציג לכם אותן.

צוות חברת הייטק אסטרטגיות חתום על אינספור מיזמי אינטרנט, סטרט-אפים מוכרים בינלאומיים ומקומיים, חברות ומיזמי ביו-טכנולוגיים ורפואיים ועוד. נכון להיום עזרנו ללקוחותינו בגיוס של למעלה מ40 מיליון דולר עבור ללקוחותינו ויצרנו אינספור קשרים עסקיים בין משקיעים וקרנות הון סיכון ובין חברות צעירות עם מיזם פורץ דרך וייחודי בתחומו.

שירותים נוספים למשקיעים וחברות פורפוליו

תוכניות עסקיות מהשורה הראשונה

לצד בניית אסטרטגיה, איתור מיזמים טכנולוגיים ורפואיים, ניתוח שווקים ואיתור קהלי יעד אנו מתמחים ביצירת תוכניות עסקיות מפורטות, חכמות ומבוססות מידע אנליטי מתקדם אשר נועד לתת לכם את היכולת לראות קדימה ולנתב את המיזם שלכם / החברה שלכם לעבר שווקים חדשים ולעתיד כלכלי בטוח יותר.

למידע נוסף בקרו בדף: תוכניות עסקיות.

בדיקת נאותות וכדאיות השקעה במיזם

הייטק אסטרטגיות מספקת שירותי בדיקת נאותות ועוזרת לכם לוודא כי למיזם יש צורך אמיתי בקרב קהל היעד אליו מכוונים, מוודאים כי יש למוצר לקוחות אשר ירצו לרכוש את המוצר / השירות. בודקים את גודל שוק היעד והאם הוא מספיק אטרקטיבי, מוודאים כי ההשקעה במיזם תחזיר עצמה תוך פרק זמן סביר ולכן מהווה השקעה אטרקטיבית עבור משקיעים וקרנות הון סיכון.

למידע נוסף בקרו בדף: בדיקת נאותות

רוצים לדעת עוד? אנו כאן לשירותכם

הייטק אסטרטגיות היא מהחברות המובילות במשק הישראלי באיתור השקעות כדאיות ומיזמים חדשניים ופורצי דרך. רשת ענפה של יזמים, חברות הייטק וחברות ביו-טכנולוגיה בלב ליבה של מדינת היזמים מאפשרים לנו לקשר ביניכם ובין השקעות כדאיות.

פנו אלינו היום לשיחת הכרות ונשמח לעמוד לשירותכם.


צרו קשר למידע נוסף / תיאום פגישה

טלפון : 072-2511993
טלפון 2 : 072-2221990
אימייל : contact@hitechstrategies.com
Lead Source
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט