תוכנית עסקית להורדה

אנו בחברת הייטק אסטרטגיות מתמחים בהכנת תוכנית עסקית מקצועית לחברות ומיזמים במגוון תחומי ההייטק והאינטרנט. תוכנית עסקית בתחום ההיטק והאינטרנט עבור חברה/מיזם הפונה לשוק העולמי דורשת מיומנות וניסיון הרבה מעבר להכנת תוכנית עסקית לעסק שאינו הייטק ומשרת את השוק הישראלי בלבד.

כמו כן, בכל אחד ממגזרי ההייטק, כגון: תקשורת, מכשור רפואי, אינטרנט, תוכנה, חומרה, קלינטק, וכו', נדרשת התמחות והיכרות עם האתגרים והמודלים העסקיים הייחודים של כל תחום. לדוגמה: במכשור רפואי, יש לקחת בחשבון נושא הרגולציה והכיסוי הביטוחי; בתחום האינטרנט נדרשת היכרות מעמיקה עם מגוון אמצעי השיווק באינטרנט; ובתחום ההייטק המסורתי, יש לבחון את מודל ההפצה המתאים (מפיצים, מכירה ישירה, OEM, וכו').

הצוות של הייטק אסטרטגיות מורכב מאנשים בעלי ניסיון אמיתי בשטח (במכירות ושיווק) בכל אחד מתחומי ההייטק. במשך השנים הכנו עשרות רבות של תוכניות עסקיות בכל אחד מהתחומים השונים וצברנו ניסיון רב שאפשר לנו לבנות מודלים ותבניות מוכנים כולל תבניות אקסל לביצוע תחזית רווח והפסד, תזרים מזומנים והערכות שווי לכל מגזר ושוק בהייטק.

אם אתם מחפשים השקעה עבור הסטארטאפ שלכם, או ניגשים לחממה או לקרן הון סיכון, תזדקקו לתוכנית עסקית מקצועית ומשכנעת. תנו לנו לעזור לכם. ליצירת קשר להתקשר ל 072-2221990  או לחץ כאן.

[dashedDivider classes="border3"]

תוכנית עסקית להורדה (ותבניות להכנת תוכנית עסקית)

[dashedDivider classes="border3"]

שתפו ברשת חברתית לבחירתכם ומיד ויופיעו כפתורי הורדה של מספר מסמכים ביניהם תוכנית עסקית ומספר תבניות ליצירת תוכנית עסקית אשר הוכנו על ידי צוות הייטק אסטרטגיות, לשימושכם.

חלקים מסוימים שונו או טושטשו על מנת להסתיר את זהות החברה. להורדת תוכנית עסקית לדוגמה

יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט