לקוחות מספרים

default200x125.jpg

חברת WES

סקר השוק שביצעו עבורנו חברת הייטק אסטרטגיות הביא לנו הבנה מעמיקה ובעלת ערך רב של השוק אליו אנו מתכננים לחדור. מתודולוגיית ניתוח הנתונים ואופן הצגתם במצגת עזרו לנו מאוד לשפר את האסטרטגיה, המודל העסקי  והמצגת שלנו עבור משקיעים.

פיטר פז - מייסד ומנכל
default200x125.jpg

אוטומייט

שמחתי מאד לעבוד עם הייטק אסטרטגיות. במיוחד אייל אייזנשטיין שעשה עבודה נהדרת ומכל הלב !

נתנאל גולדברג
default200x125.jpg

אקווה תוכנה

הייטק אסטרטגיות עזרה לנו מאוד ביעול ושיפור ביצועי המכירות. אקווה תוכנה שכרה את היייטק אסטרטגיות ליעוץ בתחום המכירות והשיווק. הייטק אסטרטגיות הפגינו מקצוענות, ידע ונסיון במכירות, הבינו מייד את האתגרים שניצבו בדרכנו, והציעו פתרונות פרקטיים שהובילו לשיפור הביצועים. בועז גרינר היה סבלני וקשוב לצרכינו וברמה האישית העבודה עם בועז היוותה תהליך מעשיר, מעצים ומכונן עבורי.

יונתן שקד - סמנכל מכירות
default200x125.jpg

חברת Johnson & Johnson

הייטק אסטרטגיות סייעה לנו בייעוץ אסטרטגי ברמות הגבוהות ביותר. הצוות סייע לנו בתהליך קבלת החלטות מורכב ביותר וקיבלנו תובנות יקרות ערך

מנהל מוצר
default200x125.jpg

חברת סימלט

אנחנו מאוד מרוצים מהתוכנית העסקית והייעוץ שקיבלנו מהייטק אסטרטגיות. היה לנו חומר גולמי וכמה רעיונות, אך רק בעזרת הייטק אסטרטגיות הצלחנו לבנות תוכנית עסקית מרשימה ומשכנעת שכיוונה לנו את הדרך להשגת היעדים.

מנכל החברה
default200x125.jpg

חברת הייטק

בועז גרינר מחברת הייטק אסטרטגיות הינו מנהל מעולה ובעל מומחיות ויכולות מצויינות בשיווק ופיתוח עסקי. בועז עיצב והוביל בהצלחה אסטרטגיות חדירה לשוק האמריקאי עבור מספר חברות הייטק ישראליות.

מנכל החברה
default200x125.jpg

חברת IBM ארה"ב

בועז גרינר הפגין מיומנויות מכירה גבוהות במיוחד כולל יכולת סגירת עסקאות והסכמים עם לקוחות ושותפים. בועז היה אחראי על שיתוף הפעולה האסטרטגי מול חברת IBM והפגין יכולות ניהול מעולות והבנה עסקית רחבה, תוך מיקוד בהשגת המטרות.

מנהל בכיר ב- IBM
default200x125.jpg

חברת נייס

בועז מגלם שילוב נדיר של ראייה מערכתית, הבנה טכנית ועסקית עם קורטוב של יצירתיות, שאפשרו מציאת פתרונות יוצאים מן הכלל.

סמנכל מוצרים ופיתוח עסקי
retalixlogo200x100.jpg

חברת ריטליקס

נסיונו הרב של בועז תרם מאוד בהובלה והצלחת פרוייקט היעוץ האסטרטגי. בועז למד את תעשיית הריטייל במהירות והוביל את צוות היעוץ להכין לנו תוכנית אסטרטגית ואופרטיבית מקצועית וישימה. אני ממליץ בחום על התקשרות איתם.

משנה למנכל
יצירת קשר

פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד? פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לחצו אנטר כדי לצוטט